Kategorie      
Novinky
Přišli jste o práci?

Rozhodli jsme se využít všechny dostupné možnosti pro ekonomickou podporu těch, kdo to potřebují.   Kromě podpory firem jsme připravili také možnost pro ty, kdo nepodnikají, ale potřebují si přivydělat pár korun...

více
Výrobci / značky

Odměny pro firmy

Úvod Odměny pro firmy

Chytrá změna

 

Milí podnikatelé!


Chápeme vaší situaci v dnešní době. My sami podnikáme a jsme na tom stejně jako vy. I na nás dopadají důsledky zavřeného provozu. Řekli jsme si ale, že je potřeba s tím něco udělat a proto jsme dali dohromady tento projekt, díky kterému je možné abychom všichni prošli krizí úspěšně a získali podporu našeho podnikání i po krizi. A nyní přicházíme s naším podpůrným programem, který myslí jak na zákazníky, tak na firmy. PODPORA FIREM VE SPRÁVNÝ ČAS!CO JE DNES NA TRHU NEJVĚTŠÍ POTŘEBA?


Souhlasíte s tím, že zákazníci budou stále více vyhledávat akce a slevy? Zákazníci potřebují slevy a firmy potřebují peníze. Ale časté nebo dlouhodobé slevy nejsou cestou k úspěchu, souhlasíte?MY MÁME ŘEŠENÍ! 


Vytvořili jsme efektivní program, který umožní vrátit vám náklady za poskytnuté slevy zpět a generovat rezervu, díky které pokryjete krizové dny. Proto u nás můžete směle nabídnout zákazníkům slevy trvale aniž byste na tom prodělali.    

 

 

CO PRO VÁS UDĚLÁME?

  • Oslovíme pro vás nové zákazníky.
  • Zajistíme marketing a propagaci.
  • Vrátíme vám vaše náklady. 
  • Vytvoříme vám rezervu na krizové dny.JAKÉ JSOU VAŠE ODMĚNY?


Za zveřejnění nabídky nebo slevy, musíte všude platit. Máte tak náklady na slevu + náklady na provizi, která bývá minimálně 25%. 

 

U nás je to jinak!

U nás poskytnete slevu 15%. Poskytnete též provizi 25% jako jinde. Ale my vám ji vrátíme zpět! Díky našemu efektivnímu programu Chytrá změna vám umíme vygenerovat vaše náklady zpět. Chytrá změna vám navíc vygeneruje rezervu, díky které pokryjete krizové dny.VÍCE INFO O CHYTRÉ ZMĚNĚ


nebo nám napište na info@chytrazmena.cz


 

MINIMUM VLOŽÍTE A MAXIMUM ZÍSKÁTE!

Copyright 2020 - 2021 © Všezaslevu